Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi - Sonte Mos Mendo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me kujtohet pike loti
Kur nga dhembja u ndal moti
Dhe ne zemren time binte shi
Dhe askush nuk do ta di
Pse ky vrer, kjo ironi
Varur ne buze mua me rri....mua me rri

Por tani qe vitet kane kaluar
Endrrave me s'ju besoj

Sonte mos mendo se dashuroj
Vete je ai qe s’me harron dhe
Enderron se naten dikush te zgjon
Sonte mos mendo se te dashuroj
Vete je ai qe s’me harron dhe enderron

Ti aspak mos u qudit
Ti aspak mos u druaje
Nese une te shfaqem rastesisht
Do te vij nje nate tek ti
Do te shfaqem porsi zane
S’dua t’jem tek endrrat tua gjate

Por tani qe vitet kane kaluar
Endrrave me s'ju besoj

Sonte mos mendo se dashuroj
Vete je ai qe s’me harron dhe
Enderron se naten dikush te zgjon
Sonte mos mendo se te dashuroj
Vete je ai qe s’me harron dhe enderron

Ky tekst u dërgua nga  SecretPublikimi: 10/12/2004
Orkestrimi: Adrian Hila


Ema Bytyqi - Sonte Mos Mendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Mos Mendo".
3. Video është e këngës "Sonte Mos Mendo", por nuk këndohet nga Ema Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Bytyqi:


Komente 0