Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi - Unë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne një natë qe kalohet si njeriu mua nuk me ndodhë qe ket ta bej se medoj per ty mendoj per ata sy ooooo ti shkon e une qaj ti rri me le me vaaaaajj si jeten unë ta mbaaaajjj ooooo

ref.

unëëë vajtoj qdo dite per ty e ti sdeshiron tme shohesh me sy aaa
uneeee vajtoj e çmallem qdo dite e ti me tjerat rri e rriiii
unëë nuk e di se si ta kaloj jeten
duke vuajtur per tyyyy qe me le ne vetmiiii hiiii

Ky tekst u dërgua nga Janka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/07/2009


Ema Bytyqi - Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë".
3. Video është e këngës "Unë", por nuk këndohet nga Ema Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Bytyqi:


Komente 0