A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ema Qazimi - Fjalët E Qiririt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2015

2015-10-23T08:27:31

une per ju do te rri te tretem
as sa qiri te mos mbetem
te venitem digjem flak
ket deshir e kam sa mot

o as zjarrit nuk i druhem dhe
kurr s'dua qe te shuhem
do te digjem me deshir
qe te bej drit sa me mir
oooooo oooooooo
oooooo oooooooo

kur te me shihni se jam tretur
mos mendoni se kam vdekur
jam i gjall e jam ne jet
jam ne driten e vertet
une jam ne shpirtin tuaj dhe
kurr s'dua qe te shuhem
mos harroni mirësinë, dashurin dhe besnikërin
oooooooooo ooooooooo
oooooooooo oooooooo

oooooooooo ooooooooo
oooooooooo ooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019