Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Kush Me Njeh Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sa çudi! më mblidhen gjithë djalëria
dhe vrapojn' pas gjurmëve të mija
Për dashurinë gjithënjë zemra këndon
se dashuria drejt po fluturon
dritë kam emër, gëzim kam n'zemër
bukurinë e vetë nuk e di
jam vajzë e bukur, më thonë flutur,
djalo zemrën time s'ma njeh
kush më merr mua, merr yll një grua,
bukurinë dhe shpirtin s'ma njeh...


Ema Qazimi - Kush Me Njeh Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Me Njeh Mua".
3. Video është e këngës "Kush Me Njeh Mua", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0