Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ema Qazimi - Nën Yje E Prisnim Vitin E Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet