Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Këngë Për Çerçiz Topullin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Flokët-o përzhitur ndër beteja
të kish' hije pushka përmbi sup
O malit ngjiteshe si era
Si vetja shokët o ç'i kishe ti
Hapi yt i rëndë tundte dhenë
shkrepte vetëtimë syri yt
o këngë trimash ti këndoje
dhe nëpër këngë Çeço mbete ti...
Ema Qazimi
Publikimi: 22/03/2017


Ema Qazimi - Këngë Për Çerçiz Topullin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Çerçiz Topullin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Çerçiz Topullin", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0