Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi & Liliana Kondakçi - Zërat E Jetës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I dëgjon zërat e dritës
shkrepëtinë agimi vetë
jeta qenka si fëmija,
të shikon në sy e qesh'
jeta qenka si fëmija,
jepi dorën që ta ngresh
Do t'vij vetë në jetë,
siç vjen shoku i vërtetë
bëhu shoku i jetës ti vetë ...Nuk kemi video për këtë këngë.
Ema Qazimi & Liliana Kondakçi - Zërat E Jetës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zërat E Jetës".
3. Video është e këngës "Zërat E Jetës", por nuk këndohet nga Ema Qazimi & Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0