Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Udha E Këngës Sime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku të gjeta ty vallë,
kënga ime e zjarrtë
dhe tregon vetë kjo rrugë e gjatë
në një skenë të thjeshtë
me një këngë të re,
të këndova ty me një kitarë
vitet rrodhën si lumë,
ty të mbajta në buzë,
njerëzit tanë ma dhanë thjeshtësinë
duartrokitje m'dhurojnë,
unë mes tyre kur shkojë,
njëri tjetrit i falim dashuri...
Ema Qazimi
Publikimi: 23/01/2012


Ema Qazimi - Udha E Këngës Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udha E Këngës Sime".
3. Video është e këngës "Udha E Këngës Sime", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0