Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Gol, Bukur Gol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Vjen, vjen, vjen,
një çast që të rrëmben
para ndeshjes zemra drithëron
mua dhe ty,
që na pëlqen futbolli,
çdo të dielë kjo lojë na bashkon
vijnë varg punëtorët,
ndizet tërë rinia,
tërë stadiumi pret me emocion
kur zbret në fushë bardh e blu
si det me dallg' un' jam me ty...


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 31/03/1985
Festivali: Kur Vjen Pranvera 1985
Muzika: Agim Prodani


Ema Qazimi - Gol, Bukur Gol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gol, Bukur Gol".
3. Video është e këngës "Gol, Bukur Gol", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0