Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Nje Kujtim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i vogel qesh ateher
por jo s`mindem te harroj
skish lule as pranver
dhe lufta ziente kudo

Me pushke e me gjerdan
ti dole per liri
voglushi partizan
me quajte plot dashuri

Refreni

dhe vite do kalojne
por jo un se shuaj ket` mall
I vogel qesh femije
te thirra partizan

Un` emrin nuk ta di
por ne zemer ty te kam
i vogel qesh femije
o trm o partizan


Ky tekst u dërgua nga Riza Sina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ema Qazimi
Publikimi: 07/12/2011


Ema Qazimi - Nje Kujtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Kujtim".
3. Video është e këngës "Nje Kujtim", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0