A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ema Qazimi & Luan Zhegu - E Duam Fejesen Tone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:41:04

Më Shumë Nga

Luan Zhegu


Celin vjollcat lule maji plot arome sjell
dashuria vjen ne zemer kaq e sinqerte

neper ditet toona te kerkova
dhe si diell ne to ti me ndricon

E duam fort fejesen tone prandaj dhe ty te dua
cdo ore cdo dite cdo cast do ecesh me mua

Mijra zemra dshurohen si ne te dy
dashuria eshte vjen ne zemer me nje yll

Miq e shoke te gjithe na urojne
jete te lumtur tok ne te gezojme

E dua fort fejesen ...


Ky tekst u dërgua nga Riza Sina
Më Shumë...