Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Smajli - Roller Boy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ka ikur dimri ska më p’rralla
Ka ndrruar stilin edhe Hanko Halla
Fanki zanzi R’nB
“roller boy” stili ri

Këngën edhe sportin
Unë shumë i dua
Dhe stili roller boy
Është për mua

Lojën me rollera
Na solli vera
Të gjithë e duan
Rokera e repera

Eni shokë të gjithë me rollera
Që të nisemi të shkojmë në Gërmi
Eni shokë të gjithë me rollera
Ky është “roller boy” stili jonë i ri.
Ema Smajli
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: Polifest Kids 2005


Ema Smajli - Roller Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Roller Boy".
3. Video është e këngës "Roller Boy", por nuk këndohet nga Ema Smajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Smajli:


Komente 0