Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Vishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Ema Vishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Prill 2017, Ema Vishi publikon videoklipin "Mickey Mouse". Me këtë këngë, Ema Vishi merr pjesë në Diamond Fest 2017 në vitin 2017. Më datë 1 Maj 2018, Ema Vishi publikon videoklipin "Teknologjia". Teksti u shkrua nga Milaim Mezini. Më datë 10 Dhjetor 2018, Ema Vishi publikon videoklipin "Festat Po Afrohen". Teksti i këngës u shkrua nga Njomza Mezini, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec. Më datë 21 Qershor 2019, Ema publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ema Vishi

Komente 0