Ema Vishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Ema Vishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Prill 2017, Ema Vishi publikon videoklipin "Mickey Mouse". Me këtë këngë, Ema Vishi merr pjesë në Diamond Fest 2017 në vitin 2017. Më datë 1 Maj 2018, Ema Vishi publikon videoklipin "Teknologjia". Teksti u shkrua nga Milaim Mezini. Më datë 10 Dhjetor 2018, Ema Vishi publikon videoklipin "Festat Po Afrohen". Teksti i këngës u shkrua nga Njomza Mezini, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec. Më datë 21 Qershor 2019, Ema publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Ema Vishi

Krijo Një Kartolinë