Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emalio - Per Ty (Feat. Spektakolar1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Ref...Hey zemer ti mir e di te jem me ty kjo ka rendsi..ti me mu prap do te jesh te du un ty deri sa tvdes..cohem ne mengjes e te dal para jo sje e fundit po sje as e para je ajo qe tgjith i llaston po me mu hic osht ka tshkon,e di qe tkan tregu qe un jam tu tngacmu e ti po thu ska shanc ai me mu,, sdu me pas shanc po du me hek fiksimin kurr mo me ta hedh shikimin...


Ky tekst u dërgua nga  WizZYEmalio
Publikimi: 27/11/2011


Emalio - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Emalio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emalio:


Komente 0