Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emara Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Emara Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 10 Shtator 2012, Emara Berisha publikon videoklipin "10 Barbikat". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në Shtator 2013, Emara Berisha merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Taket"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Arta Grajqevci

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Donika Zhushi

Yllka Rexha

Elvira Morina

Dea Sabriu

Estela Nikoliqi

Arbnora Bahtijari

Tags: Emara Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet