Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ëmbla Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  116
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Ëmbla Elezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka dy vjet që këndon dhe aktualisht studion në një akademi artistike. Muzika është pasioni i saj më i madh. Ëmbla ka një karakter të brishtë dhe është shumë e ndjeshme. Kur këndon ajo ndihet e plotësuar dhe ‘The Voice Kids’ për të është mundësia për t’i treguar të gjithëve talentin e saj. Këngëtarët e preferuar të saj janë Alban Skënderaj dhe Venera Lumani. Në vitin 2018, Ëmbla Elezi merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Nisea Panxhi

Patris Kacuri

Desila Myftaraj

Mei Dallashi

Frensi Revania

Alisia Bajrami

Einxher Qose

Sidorela Hasa

Klaudia Thartori

Tags: Ëmbla Elezi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet