Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - E Huaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009

Komente

Asnjë Koment

19/11/2009

2009-11-18T23:00:00+00:00Mbeti ne udhekryq dashuria jone qe te te dua ska me vlere kur te puth ste prek ste ndjej fjalet me mungojne buzet me jane thare ne cdo veshtrim tash nje premtim por prap sot jemi te ndare

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese vuaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese huaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar ...


Ky tekst u dërgua nga syzezaa
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet