Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Loca - Lajkatare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Per dashurin gjithmon luftoj
me re zemra kur shikoje
ti me tjetrin po me kalon
shum urretje po me shton

REF.:
Sdo te du me njeri tjetr
se mu ma theve zemren
kisha dashuri te madhe
te urrej ty Lajkatare

o ju shok mua me thoni
si tja bej ju me tregoni
ajo tjetrin ka ne krah
mendej tek mua ajo e ka

REF.:
Sdo te du me njeri tjetr
se mu ma theve zemren
kisha dashuri te madhe
te urrej ty Lajkatare


Ky tekst u dërgua nga ALCover: Luli Qose - Lajkatare
Emi Loca
Publikimi: 14/01/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Prod.: Es Records


Emi Loca - Lajkatare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lajkatare".
3. Video është e këngës "Lajkatare", por nuk këndohet nga Emi Loca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Loca:


Komente 0