Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Yzeiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Emi Yzeiraj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Gusht 2020, Emi publikon videoklipin "Ty T'du". Teksti i këngës u shkrua nga Emi Yzeiraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Vivian Kokeri

Ardita Begu

Eli Qorri

Keisi Medini

Rigersa Zefi

Valëza Zogaj

Arselinda Sheqeri

Aurora Zeka

Onika

Tags: Emi Yzeiraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet