Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi - Ty T'du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

You are making me go crazy
'Cause you don't know what you want
Ti babe tash nuk e pranon që si un nuk gjen kërkon
Ça po thu e ça po bon
Me njona tjetrën lidhje s'kon
Jo nuk kon

Un tash s'du me menu
Qe ti s’bo per mu
Se un shum t’du
(Oh,oh) t du
Ty të du
Babe, veç ty të du
Të du
O babe, veç ty të du

Kur zemra thot mos m’lendo
Ne te kundërten bojm
The brain being like stop
aman ne kurr atë s'e dëgjojm
Kjo dashni po t'çmend po t'bon
Me vete me fol,me fol

Un tash s'du me menu
Qe ti s’bo per mu
Se un shum t’du
(Oh,oh) t’du
Ty të du
Babe, veç ty të du
Të du
O babe, veç ty të du

E ti m'don mu
Veç ty të du


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Emi Yzeiraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/08/2020
Teksti: Emi Yzeiraj


Emi - Ty T'du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty T'du".
3. Video është e këngës "Ty T'du", por nuk këndohet nga Emi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0