A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
EMI
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Rama
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
Këndon kryesisht: hip-hop

EMI është këngëtar. Albert Rama ose EMI punon dhe vepron në Prishtinë në Studion e tij të quajtur Ice BOX. Ai është një talent i cili te gjitha i bën vet si Beat si MixMaster etj. Gjithashtu Emi ka bër të famshem repera si Blleki, Mossi, Ligrit Uka dhe Nushi shkaku i ndihmës qe jau ka dhan. Kulmi i shikuëshmeris është me 2 kënget si "TATAMATA" dhe"112" ku ka kaluar 600k views në Youtube.

Më datë 25 Maj 2018, EMI publikon videoklipin "112".

Më datë 8 Prill 2018, EMI publikon videoklipin "Distance".

Më datë 19 Korrik 2018, EMI publikon videoklipin "ZHPT".

Më datë 22 Shtator 2018, Dren publikon videoklipin "Mommy", në bashkëpunim me EMI.

Më datë 5 Tetor 2018, EMI publikon videoklipin "Lifestyle".

Më datë 16 Nëntor 2018, EMI publikon videoklipin "Calibra".

Më datë 28 Dhjetor 2018, EMI publikon videoklipin "Hoodlife".

Më datë 17 Janar 2019, EMI publikon videoklipin "NATO".

Më datë 18 Shkurt 2019, Emi publikon videoklipin "Tatamata".

Më datë 28 Mars 2019, Emi publikon videoklipin "Babes".

Më datë 15 Maj 2019, EMI publikon videoklipin "Shqip Hop".

Më datë 8 Korrik 2019, Emi publikon videoklipin "Infinit".

Më datë 5 Gusht 2019, Emi publikon videoklipin "Pom Lypin".

Më datë 26 Gusht 2019, EMI publikon videoklipin "Police".

Më datë 7 Tetor 2019, Mossi & EMI publikojnë videoklipin "S'ka Fjal".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019