Cold Emi
Cold Emi
Cold Emi
  • Emri i vërtetë:
  • Albert Rama
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Cold Emi është këngëtar i njohur. Albert Rama ose EMI punon dhe vepron në Prishtinë në Studion e tij të quajtur Ice BOX. Ai është një talent i cili te gjitha i bën vet si Beat si MixMaster etj. Gjithashtu Emi ka bër të famshem repera si Blleki, Mossi, Ligrit Uka dhe Nushi shkaku i ndihmës qe jau ka dhan. Kulmi i shikuëshmeris është me 2 kënget si "TATAMATA" dhe"112" ku ka kaluar 600k views në Youtube.

Më datë 25 Maj 2018, EMI publikon videoklipin "112".

Më datë 8 Prill 2018, EMI publikon videoklipin "Distance".

Më datë 19 Korrik 2018, EMI publikon videoklipin "ZHPT".

Më datë 22 Shtator 2018, Dren publikon videoklipin "Mommy", në bashkëpunim me EMI.

Më datë 5 Tetor 2018, EMI publikon videoklipin "Lifestyle".

Më datë 16 Nëntor 2018, EMI publikon videoklipin "Calibra".

Më datë 28 Dhjetor 2018, EMI publikon videoklipin "Hoodlife".

Më datë 17 Janar 2019, EMI publikon videoklipin "NATO".

Më datë 18 Shkurt 2019, EMI publikon videoklipin "Tatamata".

Më datë 28 Mars 2019, EMI publikon videoklipin "Babes".

Më datë 15 Maj 2019, EMI publikon videoklipin "Shqip Hop".

Më datë 8 Korrik 2019, EMI publikon videoklipin "Infinit".

Më datë 5 Gusht 2019, EMI publikon videoklipin "Pom Lypin".

Më datë 26 Gusht 2019, EMI publikon videoklipin "Police".

Më datë 7 Tetor 2019, Mossi & EMI publikojnë videoklipin "S'ka Fjal".

Më datë 15 Nëntor 2019, EMI publikon videoklipin "Hustle".

Më datë 13 Dhjetor 2019, EMI publikon videoklipin "Hoodking".

Më datë 31 Janar 2020, EMI publikon videoklipin "Rrugaç".

Më datë 20 Maj 2020, EMI publikon videoklipin "Auu".

Më datë 7 Nëntor 2020, EMI publikon videoklipin "Leite Kaka".

Më datë 19 Janar 2021, EMI publikon videoklipin "Muhammad Ali". Teksti i këngës u shkrua nga EMI.

Më datë 24 Tetor 2021, EMI publikon videoklipin "Psikopata".

Më datë 27 Nëntor 2021, EMI publikon videoklipin "Shqipe". Teksti i këngës u shkrua nga EMI.

Më datë 28 Janar 2022, EMI publikon videoklipin "Drilla".

Më datë 16 Dhjetor 2022, Emi publikon videoklipin "Kamikaz X Kush Ka Thon?". Teksti i këngës u shkrua nga vetë EMI.

Më datë 12 Gusht 2023, Cold Emi publikon videoklipin "Proud To Be Albanian". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Cold Emi.

Më datë 23 Shtator 2023, Emi & Bllodi publikojnë videoklipin "Porsche". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Cold Emi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 4