Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMI - Doza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

QES FLAK PREJ GOJE
MOS MSHTI ME FOL
QDO NAT JOM RRUGVE TU BO PATROLL
XHEPAT FULL ME LINDOR E BOR
NJEKI LEKIN UNE HIQ PA KONTROLl
E mos em shti me fol kur se din qka ndodh
E na hala sja kena nis kta pi shoh tu lodh
Se meja nis un mi diss kta kan me lan
Jena qka jena kta po dojn me kan
Jena doza qe po sillet e po deperton ngjak
E f**k ti edin qe ti sje ktu motherf**k
Fuck this bi**hes skom respekt per ta
E kerkujt nuk i tutna se nuk kom
Per qka e shes mat miren edhe ski qka bon
Llaf biri lekt kape qanten e mos e zgat sjom
Per me zgat une takom than nstart
Zhag per toke hala kamt nasfallt

Ref
Rruga mi ma msu krejt prej reallyt deri fake
Prej 0deri shtrejt
Tu hek deri ndek


Ky tekst u dërgua nga Leotrim Nuhiu _leox14Cold Emi
Publikimi: 28/12/2017


EMI - Doza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doza".
3. Video është e këngës "Doza", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cold Emi:


Komente 0