Më mbaj mend (për 1 muaj)


EMI - Gjurm (Splited Version)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjurm (Splited Version)".
3. Video është e këngës "Gjurm (Splited Version)", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

EMI - Gjurm (Splited Version)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/12/2018

2018-12-10T09:59:21+00:00Po ndrrojm gjinja jon bo pidh kit kyqe e dheza
Menxi u kfilla spo shkruj per pidha
Shkruj per lifestyle
Sjom qe shitna per palidhje pam pam pam
Sje i rruges mos u shit mos um shti
Se ti qoj tmir vin e tnjekun e ti qin mit
Sje i rruges per ty skem ni
Jena hala zhpt la familia mafi
Me dosta tmahalles ke a bashkunu
Edhe met havalles amo pidha
Mesin pidha sjeni t tripa sjeni t dhipav


Më Shumë Këngë Nga EMI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet