Më mbaj mend (për 1 muaj)


EMI - Babes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babes".
3. Video është e këngës "Babes", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

EMI - Babes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/03/2019

2019-03-27T23:58:25+00:00Ti shperthej reperat sikur mina (bom bom)
Se senet qe pi folni jo na kejt i dina babes
Ti don me dit me cka po merrna amo mos hin nrrug t mia,se shum leht shkon n p*dh t nones
Hala un ktu n'rrug sheh veq patrolla
Dojn me na bo kontrolla
E dojn me mi desh pantollat
Jom tu ngajt per t'holla kshtuqe futja futja nga
Mos em dil para rruge se s'mha qa ki n krah
Se nuk jon t'rralla kto sene po jo nuk ka hiq
Kush o ma i verteti ti e ki pa bi**h
Si fmi prej 0 0 tu dasht shum mish, e tash po pres pi qi nonen shum fish
Sum ke pa tu i qu durt e as kur ski mem pa
Se lo jo kurr se lo ose hajde mem vra
Amo s dess qaty kom me lind une per s dytii
Ki me pa e ki me ni e ki me furr veten per fyti

Ti e din pse po bertas baba
se n fillim spata kurxho permas baba
Tash po dojn mem pa posht baba
ama s dess baba i pershendes pa pa X3

Ky so rap kjo o jeta jem n tekst
Nese ti se din shko veti krejt njerzt
T folin kta shtrejt po si kese i shes
Foli gjith t verteten si me kon ka des
Luj me jet n rrug hala po m zen nata larg shpis
Si refren perseritet sirena e policis
Dyrt e qelis
Veq kur mendoj i shaj
spo du gjyqe spo du ligje se hiq si permbaj
Q*ja t dekt, jeta shum e shkurt per me ta nii
Nese sot em nxojn me kill neser kom mi marr dy
Rrezikoj per pare se çato m rrin n kry
E nese ti mu um shan njejt edhe un ty
Se sem njeh sem ke njoft sedi qush ka*i po fol
Shii ftoft edhe bor kallxom ku ka*in je kon
E tash ik motherf**ker se kom sene per me than
Na veq sa ja kem nis kta pom luten per me lon
Se jom e verteta e si pata rrugt e lehta
E sum ha ka*i kush jeni e as sa veta
E kom zemren e madhe qe asnjo se keni
Nese keni 'far Problemi e dini ku mun em gjeni

Ti e din pse po bertas baba
si n fillim spata kurxha permas baba
Tash po dojn mem pa posht baba
ama s dess baba i pershendes pa pa X3


Ky tekst u dërgua nga Erion Leader3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga EMI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet