Më mbaj mend (për 1 muaj)


EMI - Pom Lypin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pom Lypin".
3. Video është e këngës "Pom Lypin", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

EMI - Pom Lypin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

05/08/2019

2019-08-05T19:03:34+00:00ti je prrall shqipe sje i rrall
hala fort haver hala gjall
ke dasht me dhez tash po t shoh u kall
ti thiri zjarrfiksat flaken me ta nal
se kjo o tjeter shkall

knena sillen tjera pun
knena folet e verteta
ndash me qef e ndash me dhun
heh pam pam
ndash me lu

veq e nin ti rrafallin ti qi stilat karate kungfu

ktu o tatamata
krratata
tkallxojn kush o baba

babes jo ti po na
i lojna llafet me ni an
se llafe nuk jena na

kjo o lifestyle
kqyre qysh preki tona zonat
un jom kthesa e mahalla
un jom terri orve t vona
jom e verteta
me shum heka e heka
mos m prek ti ka jeta
se perpak kerset bereta

hek hek mere mere shkep shkep
hala jom n rrug kta po mlypin koncert
hala vet shtet pi qytetit n qytet
kur sjep respekt perfundon m gepek

zhpt n rrug
me tt n kuk
hala bardh hunt
zi si fut punt

kjo o real life
ktu o kejt llug
shum i smut n kry
psikopt n tru

munesh mu djeg hu
bone preke n mu
dy krisma pju pju
ton jeten tattoo

nese don test hajt biri
jom mai verteti kto e din secili

plot della rreth shpis
masi qe i zhduka erdhen mem bastis
kta folin prrall e se dijn ka jon nis
nuk sheh sen veq e nin kur kris

jena msu me telashe
plot derte plot halle
plot zeza per pare
plot t della pa qare
plot prej juve jeni per marre
bi**ha t rrugve ju shitni per pare

hek hek mere mere shkep shkep
hala jom n rrug kta po mlypin koncert
hala vet shtet pi qytetit n qytet
kur sjep respekt perfundon m gepek

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga EMI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet