A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Emii is a singer of Hip-Hop music. Më datë 4 Dhjetor 2015, Emii publikon videoklipin "N'sheher"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Slitta

The Rose

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Dora

Kino

I Panjohuri


Tags: Emii, Emi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019