A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Emiliano Kaja & Andi Shehu - Zemren Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2013

2013-08-18T09:25:22

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


REF

Me shiko ne sy
Me thuaj a me do
Se s'rri un dot pa ty
Nje dhurate ta kam bere
Zemren per ty
Ne dy pjesa e kam ndare

Intro

Go, aha, yeah, this is real, you know, just clap your hands

REF

Me shiko ne sy
Me thuaj a me do
Se s'rri un dot pa ty
Nje dhurate ta kam bere
Zemren per ty
Ne dy pjesa e kam ndare

1 Part

Sa her ty te kam prane
Gjith bota ime ngjan
Sikur gjithcka po ngjitet
Deri ne majen me te larte

I'm looking to your eyes
You are the one I trust
Believe me this is real
oh baby this is how I feel

Me shiko ne sy baby
Let me try with you lady
Dua te rri me ty gjith jeten
Se pa ty se gjej veten

Ta degjoj nje her te dua
Nga buzet e tua
Me xhestet e tua
Je unike per mua

REF (x2)

Me shiko ne sy
Me thuaj a me do
Se s'rri un dot pa ty
Nje dhurate ta kam bere
Zemren per ty
Ne dy pjesa e kam ndare

2 Part

I am looking the stars
And thinking of you
Because you make me feel so good

I was waiting this time
The time i find you
And now my wish becaum thrue

Outro

Go
Me shiko ne sy baby
(Me thuaj a me do)
Let me try with you lady
Dua te rri me ty gjith jeten
(Me thuaj a me do)
Pa ty se gjej veten
(me thuaj a me do se s'rri un dot pa ty)
Se s'rri un dot pa ty
(Zemren per ty ne dy pjesa e kam ndare)
(GO) Ne dy pjesa e kam ndare

Aha, yeah,
(se s'rri un dot pa ty)
This is real,
(Me shiko ne sy)
You know,
just clap you hands,
(Ne dy pjesa e kam ndare)
GO


Ky tekst u dërgua nga Armand


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019