A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiliano Pa Kufijt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Emiliano Pa Kufijt është një këngëtar i njohur. Emiliano lindur ne Shkoder dhe banues ne Itali dhe me pas ne Detroit, Michigan. Gjate kohes qe Emiljano jetonte ne Michigan u formua grupi i tij " Pakufijt". Video e pare HAJDE ME NE, solli shume sukses te merituar grupit tij. Me vone bashkupunuan edhe me rreperin e famshem amerikan TRICK TRICK. Më datë 26 Janar 2011, Emiliano Pa Kufijt publikon videoklipin "Edhe Një Herë", në bashkëpunim me Alti. Më datë 6 Maj 2011, Emiliano Pa Kufijt pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kre

Kulayde

Tahir Seferi

Anaid

Thoma Mahilaj

Julian Mustafa

Erti Hizmo

Elis Nova

Og043

Arjan Toci


Tags: Emiliano Pa Kufijt, Emiljano Pa Kufijt

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018