Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emiliano Pa Kufijt
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

Emiliano Pa Kufijt është këngëtar i njohur. Emiliano lindur ne Shkoder dhe banues ne Itali dhe me pas ne Detroit, Michigan. Gjate kohes qe Emiljano jetonte ne Michigan u formua grupi i tij " Pakufijt". Video e pare HAJDE ME NE, solli shume sukses te merituar grupit tij. Me vone bashkupunuan edhe me rreperin e famshem amerikan TRICK TRICK.

Më datë 26 Janar 2011, Emiliano Pa Kufijt publikon videoklipin "Edhe Një Herë", në bashkëpunim me Alti.

Më datë 6 Maj 2011, Emiliano Pa Kufijt publikon videoklipin "I Need You", në bashkëpunim me Dj. R.

Më datë 7 Qershor 2011, Emiliano Pa Kufijt publikon videoklipin "Player", në bashkëpunim me Stresi, Dj.r & Many Many.

Më datë 18 Gusht 2011, Emiliano Pa Kufijt & Dj.R publikojnë videoklipin "Real Hustler".

Më datë 8 Shtator 2012, Stresi publikojnë videoklipin "Now Am Ballin", në bashkëpunim me Emiliano Pakufijt & Kulayde.

Më datë 10 Qershor 2013, Emiliano publikon videoklipin "Habibi", në bashkëpunim me Stine.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Nicki    Adela1  

Komente

4


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet