Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emiliano Pa Kufijt - I Need You  (Feat. Dj. R)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

06/05/2011

2011-05-06T16:14:14+00:00E Verteta zemer eshte
Qe sjam i tip serioz
Po menyra qe ta thom
Dukem si filozof
Nuk di zemer me thon
Fjal t'bukra e premtime
Sjam tip qe coj mendime
N'kartolina me pershkrime
Nuk mar pak une prej teje
Po rimar mar shume
Nese t'them qe je me mu
4-sure deri n'fund
N'ket pik eshte teper vone
Me u terhek pa ba asgjo
Dhe pse me imagjinat
Te tana i kena bo
Nuk jam un tip baby
Me nejt ti me u martu
Dhe pse nji shoqe m'duhet
Me mdasht e me m'kuptu
Un zemer s'du mu lidh
Per me t'pa sdu ton jeten
Un Baby e thash temen
Tash thuje ti t'verteten

Refreni:

I need you to show you are my future wife, I need you baby , oyu are part of my life, come to begin a new start cuz you have part of my hart

Munohesh vec per mire
Po prap sdi me e kuptu
Pse ky rraporti jon
Nuk eshte tu funksionu
Zemer a ki men naiher
Me m'thon se ca ki mrena
Apo t'njejtat si gjithmon
Dona me vazhdu me rrena
Sarkazma jote Shoni
Boni lekun krejt i myti
Vertet qe m'bon me qesh
Kur m'thu qe jam i dyti
I Pari, I Dyti, I Treti
Besom nuk ka rend'si
Ca ke bo zemer perpara
As qe nuk du me i ni
Vec i pytje kam per ty
E Zemer thuj t'verteten
Se kerkesat qe bon ti
Kan lidhje me gith jeten
Me ta lon raportin n'dor
C'drejtim i kishe dhon
Me tu dhun mundsia o femer
A m'kishe shkel me kom

I need you to show you are my future wife, I need you baby , oyu are part of my life, come to begin a new start cuz you have part of my hart.


Ky tekst u dërgua nga Ergi
Më Shumë Këngë Nga Emiliano Pa Kufijt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet