Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emiliano Pa Kufijt - Edhe Një Herë  (Feat. Alti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Alti

26/01/2011

2011-01-26T19:26:48+00:00Si ndihem tash zemer sosht mir me thon hic vec flasim per atje sikur tishim thjesht miq mesazhin qe ma nise a e kishe kthy mbrapa me munjt mu kthy mbrapsht a i kishe ba do hapa fjalen ste dua bejbi a shkrujte me gjith zemer si mbone mu ni ti mu sum boni asni femer met thon mu kthy tash e di u ba shum von por nje gje duhet ta dish ne zemer dot kem gjithmon...

ref:
Sikur te ishim bashk edhe nje her si ateher bejbi si ateher ne xhdo moment un te mendoj dhe si ateher prap te dashuroj

Sikur te ishim bashk edhe nje her si ateher bejbi si ateher ne xhdo moment un te mendoj dhe si ateher prap te dashuroj.¨

Aromen qe e kishte ti nga asnje lule jo nuk e gjej tani kthehu ti, kthehu ti, kthehu ti ne nje mesazh shpirt ti me the ste dua por un ste kam harruar gjithmon do te duaaa se ti menojde mendoje mendoje se dom harroje harroje harroje po zemrat tona kurr nuk do ndahen un do te dua deri sa te plakem se ti menojde mendoje mendoje se dom harroje harroje harroje po zemrat tona kurr nuk do ndahen un do te dua deri sa te plakem.

ref:
Sikur te ishim bashk edhe nje her si ateher bejbi si ateher ne xhdo moment un te mendoj dhe si ateher prap te dashuroj hej

Sikur te ishim bashk edhe nje her si ateher bejbi si ateher ne xhdo moment un te mendoj dhe si ateher prap te dashuroj hej

Tani ngushllohem un ne vetmi ndoshta e pres nga ty nje arsyetim arsyetim kam vetbesim kam vetbesim...sa do mundohem dhe gjumi me esht trazuar as nuk te kam munguar sa shum te kam kerkuar bejbi

Se ti me doje me doje me doje ndoshta gaboje gaboje gaboje ndoshta momentit ti nuk i matesh por do pendohesh edhe kur te plakesh.

Se ti me doje me doje me doje ndoshta gaboje gaboje gaboje ndoshta momentit ti nuk i matesh por do pendohesh edhe kur te plakesh.

....Si m'le ti vetem bejbi mberrim deri nkit pik momentit nuk i matesh merzitesh don me ik nji gja mpelqen tek ti shum shpejt zemra pendohesh nje gje urrej tek un me mu nji her gabohesh kam vetbesim kur flas dhe pse nuk matem shum NDOSHTA DJEGEM PERMRENA POR FUNDIT I THOM FUND xhdo xho meti si prrall dhe pse na ishte nje her edhe pse deshir dot kisha te ishim bashk edhe nje her


Ky tekst u dërgua nga Enkushi
Më Shumë Këngë Nga Emiliano Pa Kufijt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet