Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emiljan Tirona

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Emiljan Tirona është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 24 Maj 2018, Emiljan publikon videoklipin "Dashni Te Fali". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emi Lelo

Mentor Kollari

Serdi

Flame

Ylber Franca

Defrim Qerimi

Çenzo

Luka Shkoza

Mandi Xhambazi

Luciano Dresa

Tags: Emiljan Tirona, Emiljan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet