Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emina Fazlija - Tik Tok Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Ohhhh aaaaaa
Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok
Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok x2

Ditë e natë me tik tok
U knaqe tu e bo save o
Me video fotografia
A do te kallet Gjermania x2

Whine Whine kotch and Whine Whine kotch Whine Whine kotch and Whine Whine kotch


Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok
Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok x2

Jam femër Number one
Shum femra mkan inat
Kallet Kallet atmosfera
Mos i harro tjerat x2

Eminaaa fazlijaaaa

Whine Whine kotch and Whine Whine kotch Whine Whine kotch and Whine Whine kotch x2

Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok
Tik tok tik tok
U knaqe me tik tok


Ky tekst u dërgua nga Emina fazlijaEmina Fazlija
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/01/2020
Muzika: Edison Fazlija
Teksti: Edison Fazlija
Orkestrimi: Edison Fazlija


Emina Fazlija - Tik Tok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tik Tok".
3. Video është e këngës "Tik Tok", por nuk këndohet nga Emina Fazlija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emina Fazlija:


Komente 0