Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emina Fazlija - Kam Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Gjithmone ti luan me kto mashtrime
Te dua ty budallaqa ime
Lumturine ta kam dhuru
Asnjehere nuk bon per mu

Zemren time ty ta dhash
Rash me veten ne bela
Si t'ja boj un i shkreti
Me mu qeshi gjithe mileti

REF.:
Kam pare
O sa shum kam pare
Se ty tek moj cik
O moj ledhatare


Emina Fazlija - Kam Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Pare".
3. Video është e këngës "Kam Pare", por nuk këndohet nga Emina Fazlija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emina Fazlija:


Komente 0