Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

te dua te thash njeqind her ti mu asnjeher
shpirtin po ma then me nje pritje qe gjoksin
ma shtrengon pse e len ne gjysem dashurin
ton po ku u treten puthjet e nxehta gjdo
gje ngadal po perfundon

REF 2:
Gjith djemt jan njesoj te gjith djemt
e lujn nje loj po un jam vajz urbane
gjitha punt i bej me plane.

te dua te thash njeqind her ti mu asnjeher
shpirtin po ma then me nje pritje qe gjoksin
ma shtrengon pse e len ne gjysem dashuri
n ton po ku u treten puthjet e nxehta gjdo
gje ngadal po perfundon

REF 4:
Gjith djemt jan njesoj te gjith djemt e lujn
nje loj po un jam vajz urbane gjitha punt i boj me plane.


Ky tekst u dërgua nga  arjanitaEmine Toska
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjith Djemt Jan Njesoj".
3. Video është e këngës "Te Gjith Djemt Jan Njesoj", por nuk këndohet nga Emine Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emine Toska:


Komente 0