Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emine Toska - Ikin Vitet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2000

2000-12-06T10:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ikin Vitet" kënduar nga Emine Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emine Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emine Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet