Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Emine Toska - Kurr Nuk Te Harroj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/12/1997

1997-12-24T21:30:43+00:00


"Kurr Nuk Te Harroj" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Emine Toska.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Emine Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emine Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet