Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - Lily's Lullaby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I kno this girl
Her name is Lily
and its past her bed
T-I-M-E
she goes to sleep
and she can just dream
and not have to be
in a stinky trailer wit me
so when i fell blue
dont know what to do
i look at you
and i just say..... (blows rasberry)Nuk kemi video për këtë këngë.


Eminem
Publikimi: 01/01/2007


Eminem - Lily's Lullaby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lily's Lullaby".
3. Video është e këngës "Lily's Lullaby", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0