Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - On My Own Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Out in the world on my own
don't like to be here bymyself
looking for something inside me
that will guide me in direction of hope
don't like to be out in the world on my own

(chorus)
Cuz i don't wanna live my life like something i don't know
Can't find that thing inside of me that will help me grow
Can't stand to live... out in the world on my own

Feeln sry for myself
cause i can't be where i wanna be
left out by myself
hoping and wondering for the perfect day
don't like to be out in the world on my own

cause i don't wanna live my life like sumtn i don't know
can't find that thing inside of me that will help me grow
can't stand to live out in the world on my own
....................................
music
....................................

(repeat chorus)

out in the world on my ownNuk kemi video për këtë këngë.


Eminem
Publikimi: 01/01/2007


Eminem - On My Own
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On My Own".
3. Video është e këngës "On My Own", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0