Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - Soap Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Skylar Montgomery?
What do you want from me Roger?
I know it was you all along messing around with my dear Veronica.
Wait a minute.
You hold it right there.
Me and that woman love each other.
Love?
What do you know of love?
We were destined to be together.
I met her on the beach...
Are you out to destroy me?
No, Roger.
That's not what I want to do.
I love her!
And we're gonna be together, never.
Nuk kemi video për këtë këngë.


Eminem
Publikimi: 23/02/1999


Eminem - Soap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Soap".
3. Video është e këngës "Soap", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0