A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emir
  • Origin:
  • Kumanove 
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 23
  • Birthday:
  • 8 March 1996
  • Zodiac sign:
  • ♓ Peshqit
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  106
Music genres: Hip-Hop

Emir is a popular singer. Eshte i njohur per kenget e tij sidomos te stilit hip hop me tema te ndryshme (dashurie). Profesionin e muzikes e filloi qysh ne femijeri dhe eshte shume i pelqyer sidomos nga gjinia femerore. Keto vitet e fundit nuk ishte edhe aq aktiv ne projekte, por 2017 e solli ate me kengen e re "Biseda Jone", qe po pelqehet shume nga fansat. Eshte i njohur per tekste te mrekullueshme, te cilat i shkruan vet.

Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex.

Më datë 13 Korrik 2018, Emir publikon videoklipin "Kthema Zemren", në bashkëpunim me Hevzi Kumanova. Teksti u shkrua nga vetë Emir. Për orkestrimin u kujdes Shaban Isenaj.

Më datë 29 Shtator 2018, Lannex publikon videoklipin "Hije", në bashkëpunim me Emir.

Më datë 14 Prill 2019, Emir publikon videoklipin "3 Vitet Tona", në bashkëpunim me Hevzi Kumanovën.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019