Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Emir - Ndoshta Gabova

Song Lyrics:

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund

Ti m'thave qe em don e kurr nuk em harron Prej dites qe t'takova bone be qe em don Sa her qe kena dal mi thave shum fjal T'besova si i marr t'deshta si asni djal E nala edhe kohen thash me veti kejt bohen Nuk e dita qe ndahum e zemrat tona largohen Se prita ket moment qe ki me thon lem vet sa e sa vite domethon tjetrin e pret a? Nuk dita kurr me rrejt nuk dita kurr met shajt E ti dite shum shpejt mue me m'bo me kajt Aspak mos u kreno veq pak nalu meno "Emiri" qysh t'ka dasht jo asni djal nuk t'do Thave un jam e jotja vertet une t'besova i shprehe shum ndjenja asniher un nuk dyshova Krejt ti fala e nisa nga e para Edhe pse ma heret une nuk kisha varra

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund

Um ktheve mu ka veti qysh e pate mas lehti Edhe ike te tjeri e tash ftyra ku t'meti Te une sikur melaqe deri sa ti u knaqe E kur i more kejt shum shpejt mue ma rrase Ani be hallall t'koft Burrnin ma qite posht Ma fitove zemren okej e jotja koft Une spo pendona hiq edhe pse ndjenja vdiq mo nuk jena as miq e ti? ti mete BITCH Shum sene kan kalu bashk me to un kom ndyrshu Edhe nese k'thehesh so njejt me t'thon t'du Beso mo nuk ja vlen ti apet genjen Edhe vet e vren sikur une mo sun xhen. Hë... thetri t'paska lan ti kthehesh edhe kan Tash kallxom ti mu ky rast a koka i ran S'ka nevoj du mem than sum ke than me mu kur je kan KY OSHT GABIMI JOT MA I RON

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
NDOSHTA...
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019