A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Emir - Pa Limit  (Feat. Star Station)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2013

2013-07-20T16:16:38

Featuring

Star Station


Ref.
Star Station gjith i pari ktu krejt e din,
Emirin krah haver Jetojm nPrishtin,
Hit pa limit po don ja qe ku e ki,
shoki osht ngjitse ntrup kët gjë e di.

A po don me dit qe jena best
hajde ktu e bojm 1 test
Masannej un t'lo pa tekst
Kur pom sheh po t'kap 1 stres

A po do me dit qa kena bou
A po do me pa qe kena shum zou
Kur vi anej kejt boni Wou
Pe vren kom flow qa kom bo se ki bo

Ti pe din un pe di qa ki pa se ki ni
se pe di un per ty ti per mu nuk e di
Une jom vVip po menon qe nuk vi
apet kom ardh amo veq mu shty

se po ni fjal e po thojn qe po vjedhi
un veq sjelli mos meno qe lehi
po kcen si bitch po rrin nkafich
hajt nk@r ti mos em fllich

Ti nuk je per tesha txhona
ti je per n'minich
ej mfal qe pot thom
amo stilin e ki per BITCH

po kolli se boll kesha
mos em ngo nese ta tesha
me tesha txhona po veshna
bash njejt sikur Mc KRESHA

Ref. [2x]
Star Station gjith i pari ktu krejt e din,
Emirin krah haver Jetojm nPrishtin,
Hit pa limit po don ja qe ku e ki,
shoki osht ngjitse ntrup kët gjë e di.

Thirrëm npublik e thirrëm e nclub,
Bina surprise na me ni shkop,
Bojna na sene hiq pa limit,
Mos u ul loqk ktu hajde edhe Chill-it.

Mikrofonin n'dor binën e eksplodoj,
Çdo sen që imagjinoj gjith hit un e boj,
Boj rap fast n'bin, bitin e shkatrroj,
Se kush e bon ma nice hajde ktu t'kallxoj.

Jemi bashk 1 Milion pa u nal boj rap fast,
sa her repovas ty po t'pëlqen ky gjest.
go put your hands up pe boj so sick,
e boj free style sboj sene me kimik.

ma ki inati bab ama kjo sum kërset,
na botën e kem ndor e ti je veq ni shtet,
mos e hap ti gojën dost se bje ntok me ni plum,
dridhe trupin loqk se sonte nuuk ka gjumm.

Jom i dyti ktu jasht kom me miliona,
prit që po dështoj ama une nuk urxohna,
nuk ka ma tfort se grupa TBA,
han shuplaka gojës dost ftyrën mos e nxej,

gjith nr. 1 senet e mia ju i doni,
jom yll me stacion ju nerwa mos um shkoni,
se seni jem qka del ju me gjith qef e ngoni.

Ref. [2x]
Star Station gjith i pari ktu krejt e din,
Emirin krah haver Jetojm nPrishtin,
Hit pa limit po don ja qe ku e ki,
shoki osht ngjitse ntrup kët gjë e di.

E boj so nice man ska qka tvjen inati,
don me kan i pari dost kshtu ku ke pa ti,
ndalu pak mendo se nuk osht qaq leht,
jom i lir ngjithsi ska newoj un me kon shtet.

Cash paloj haver ti kto nuk din, (ey)
jom vet me 1 milion hajde knena guxo hyn,
sun um ndal kurr edhe ndalt krejt policia,
nvend se mu knaq krejt afër qefit kris alltia.

Ref. [2x]
Star Station gjith i pari ktu krejt e din,
Emirin krah haver Jetojm nPrishtin,
Hit pa limit po don ja qe ku e ki,
shoki osht ngjitse ntrup kët gjë e di.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019