A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Emir - Mka Vra


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2019

2019-06-10T09:17:52

Ajo fajin mu ma la mka vra mka vra fjalt e funit kur mi tha mka vka vra mka vra

Te mkishe ngu ti pak mos tishe gut ti pak e mkishe pru ktu ngat e bile mkishe prap
Tu luta mos un prap te ti visha me vrap per ty kom hec shum gat mo per ty nk boj ni hap.Dashnin e kishe pas falls jo te verte mu mki pas ma te madhin fans mo jet emrin ntel ta pata lan beb e kur ti mlave krejt i fshiva krejt.


Lyrics submited by Seldi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019