Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir & Qendra - Pyesin Sikur S'e Din Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ngado qe te shkoj
Eci dite e nate
Me pyesin zogjt e malit
Nuk me lene rehat
Me pyesin ato m pyesin
Sikur nuk e dine
ku shkojne kosovaret pse ne Kosove nuk rrine
Me pyesin ato m pyesin
Sikur nuk e dine
Ku shkojne kosovaret pse ne Kosove nuk rrine

...
...
Remake: Ilir Shaqiri - Udhet E Mija
Emir
Publikimi: 26/03/2023
Teksti: Emir & Qendra
Prod: Qendramusic
Mix/Master: ProdluissEmir & Qendra - Pyesin Sikur S'e Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyesin Sikur S'e Din".
3. Video është e këngës "Pyesin Sikur S'e Din", por nuk këndohet nga Emir & Qendra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0