Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Temperament  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Temperament"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005

Komente

Asnjë Koment

19/11/2005

2005-11-18T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Temperament" kënduar nga Emira Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emira Ademi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet