Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Mallkim Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Ne fytyren tende shoh njeri te lodhur,
dhe sikur nga jeta ti je ftohur...

Pa frym po mbetem un,
kur ti fjal nuk thua,
sot hape zemren dhe,
me thuaj "Te dua",
kjo jete nuk esht e gjat
si enderr kalon,
le t'mbetet per kujtim,
qe do t'na perkujton!

Thone se njerzit vin e shkojn
e fjalet mbeten,
jo per ne kurr sbehet von
veç lotet treten!

Pa frym po mbetem un,
kur ti fjal nuk thua,
sot hape zemren dhe,
me thuaj "Te dua",
kjo jete nuk esht e gjat
si enderr kalon,
le t'mbetet per kujtim,
qe do t'na perkujton!


Ky tekst u dërgua nga 8ovarjaEmira Ademi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Emira Ademi - Mallkim Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkim Per Ty".
3. Video është e këngës "Mallkim Per Ty", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 0