Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Loje Fjalesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

kam nje enderr,jam me naze
e di tipin tim ti
ti ec me kohen, sa shume fjale ke
nuk me ngjall besim

ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te shoh me shum nga ti
ti nuk me binde me gabim
fjale, fjale..qe s'kam kuptim

nuk jam e vogel
di te mbatem, e mbaj cdo premtim..
nuk po gjej shkak, jo,
me ty te ndahem..
s'me duhen fjalet por ti...

(...x4...)
ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te sshoh me shum nga ti
ti nuk me bine me gabim
fjale, fjale..qe s kan kuptim
Emmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/05/2008
Festivali: Zhurma Show 2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production
Montazhi: Sami Leka


Emmy - Loje Fjalesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loje Fjalesh".
3. Video është e këngës "Loje Fjalesh", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0