Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Kiss Kiss Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kjo stine e veres sa shpejt kalon
si tren express qe nuk ndalon
dielli lekuren te ledhaton
kjo stine e veres t'eksiton

Reff:
Kiss kiss
1 koktej per mua
1 muzike qe dua
eshte e shkurter nata qe t'dhuroj
Kiss kiss
Diielli qe une dua
fjalet qe me thua
Vera shpejt kalon
kiss Kiss dhuro

Kjo stine e veres sa shpejt kalon
si tren express qe nuk ndalon
dielli lekuren te ledhaton
kjo stine e veres t'eksiton

Reff:
Reff:
Kiss kiss
1 koktej per mua
1 muzike qe dua
eshte e shkurter nata qe t'dhuroj
Kiss kiss
Diielli qe une dua
fjalet qe me thua
Vera shpejt kalon
kiss Kiss dhuro
4x

KISS KISS!


Ky tekst u dërgua nga LiinnaEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: Alexander Video


Emmy - Kiss Kiss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss Kiss".
3. Video është e këngës "Kiss Kiss", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0